Přes všechny problémy jsme ukončili rok s kladným hospodářským výsledkem

Ve srovnání s předcházejícím rokem byl pro nás rok 2023 náročný. V prvním půlroku přicházely zakázky v dostatečných objemech. Bylo to vidět i na hospodářském výsledku.
Druhý půlrok byl pro nás náročnější. Zkoušeli jsme modely, jak pracovat co nejefektivněji v ocelárně či válcovně bezešvých trubek. Bylo to způsobeno nedostatkem zakázek.

Navíc nemohu konstatovat, že ekonomická síla Evropské unie roste. Ekonomice Unie se více méně nedaří. Největší země a tahouni ekonomiky jako Německo, Francie nebo Itálie mají svoje problémy a musí je řešit. Brusel bohužel věnuje velmi málo pozornosti rozvoji ekonomiky či konkurenceschopnosti.
Situace do budoucnosti nevypadá o nic lépe. Rok 2023 byl i nadále poznačen válkou na Ukrajině. Aby toho nebylo dost, vznikl vážný konflikt v Izraeli. Oba tyto konflikty se Slovenska naštěstí přímo nedotýkají. Válka však přináší utrpení pro všechny lidi, jichž se dotýká.

Vážení zainteresovaní,
přestože byl tento rok poznačen nedostatkem zakázek a jinými problémy – například cenami energií – skončíme ho s kladným hospodářským výsledkem. Je to díky dobrému fungování továrny.
Velmi dobře pracují rovněž naše dceřiné společnosti. Je to i díky tomu, že všichni pracovníci mateřské společnosti i dceřiných společností odvádějí svoji práci pečlivě a svědomitě. Za jejich úsilí jim chci poděkovat jménem svým i jménem mých kolegů. Děkuji každému, kdo se jakýmkoli způsobem podílel na splnění úloh v roce 2023.

Autor (zdroj): Podbrezovan

Kontaktujte nás

Máte zájem o spolupráci?
Zašlete nám poptávku, případně si zboží objednejte přímo ze skladových zásob.
+421 48 6451111 | admin@zelpo.sk

Stáhnout příručku uživatele