Najít si čas na návštěvu obchodního partnera je velmi důležité

Železárny Podbrezová udržují se svými obchodními partnery velmi dobré vztahy, o čemž svědčí i to, že nejedna delegace přichází seznámit se s filozofií firmy a prohlédnout si náš výrobní proces. Podobně tomu bylo i v březnu, kdy nás svou návštěvou poctila italská firma I.S.A.C., která se zabývá výrobou ocelových dílů kováním za tepla z uhlíkové nebo legované oceli. Její tradice sahá do roku 1974 a podobně jako ŽP, a. s., neustále investuje do výrobního a technologického procesu, který je zárukou vysoké kvality. Společnost vyrábí díly – výkovky pro hydraulické motory, průmyslová a zemědělská vozidla, větrné turbíny a komponenty převodovek pro různá zařízení. V I.S.A.C vyvinuli a využívají unikátní postupy kování, a vyrábějí í díly, které by vzhledem ke svým vlastnostem nemohly být vyrobeny standardní technologií. Ocelové odlitky, které se používají jako vstupní materiál, mají certifikát původu a pocházejí z významných oceláren, mezi něž patří i Železárny Podbrezová.

I spokojenost lidí v regionu má vliv na kvalitu výrobků

O své dojmy z návštěvy se podělil Giorgio Grivetto, který má ve společnosti I.S.A.C. na starosti obchodní nařízení a zajištění kvality.

„Byl jsem ohromen velikostí společnosti, její výrobní kapacitou a taktéž jejími investicemi do technologií a automatizace. Jen málokdy mám možnost navštívit společnost, která má i ocelárnu, většinou jsem zván společnostmi, které se zabývají jen mechanickými či tepelnými zpracováními. Mimo jiné jsem viděl i to, jaký mají Železárny Podbrezová vliv na region – sportoviště, služby, lyžařské a golfové středisko či nemocnice, to jsou oblasti, které mají velmi pozitivní vliv na zaměstnance a jejich spokojenost. Na tento fakt se často zapomíná, ale právě spokojenost lidí v regionu má značný vliv na pokrok firmy a na kvalitu jejích výkonů. Během své pracovní cesty jsem si uvědomil, jaké je důležité najít si čas na návštěvu obchodních partnerů, která mne ujistila nejen o kvalitě surovin a výrobního procesu, ale umožnila mi nahlédnout i do filozofie firmy a tak pochopit její hodnoty a fungování.“

Najít si čas na návštěvu obchodního partnera je velmi důležité

Nejvíc ho zaujala převodovka ve válcovně trubek

Během prohlídky válcovny trubek zaujal Giorgia Grivetta nejen samotný proces, ale speciálně převodovka nůžek pro dělení ocelových bloků. Zjistil totiž, že byla vyrobena právě v jejich firmě I.S.A.C. Toto milé překvapení jen potvrdilo, že globální ekonomika vytváří opravdu překvapivá spojení a že kousek svého domova můžete najít kdekoli ve světě, o to víc vás to potěší u vašich obchodních partnerů.

Kontaktujte nás

Máte zájem o spolupráci?
Zašlete nám poptávku, případně si zboží objednejte přímo ze skladových zásob.
+421 48 6451111 | admin@zelpo.sk

Stáhnout příručku uživatele