Přesné bezešvé trubky pro výrobu automobilových komponentů

Přesné ocelové trubky jsou vyvíjené s ohledem na optimální jízdní vlastnosti, pohodlí a bezpečnost automobilů. Železiarne Podbrezová a.s. nabízejí široký sortiment a to jak z hlediska jakosti materiálu tak i rozměrů trubek.

Torn yellow page Icon Přesné ocelové bezešvé trubky pro automobilový průmysl
Torn yellow page Icon Dělené a ohýbané trubky

Krátké dodací termíny a flexibilní reakce na požadavky zákazníka patří k přednostem naší společnosti. Trubky jsou dodávané ve výrobních a přesných délkách a také jako dělené (řezem, stříháním, upichováním). Realizujeme ohýbání trubek a odhraňování konců trubek. Možné jsou dodávky just in time a vytvoření pojistných zásob trubek. Přesné ocelové trubky z naší produkce vyhovují požadavkům pro následující užití: komponenty hnacího ústrojí automobilu, závěsné systémy automobilu, vstřikování paliva, komponenty motoru a převodovky, komponenty karosérie a podvozků, systémy řízení vozidel a jiné.
Presné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov


Na výrobu a prověřování těchto trubek jsou kladené vysoké požadavky. Železiarne Podbrezová a.s. vlastní potřebné certifikáty systému řízení kvality a výrobkové certifikáty.

Ocelové trubky z naší produkce používají:

ZF - Slovensko, Německo
THK - Česká republika, Německo
GKN - Francie, Španělsko, Německo, Polsko, Itálie.

Súvisiace články

Presné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov-SilentblokPresné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov-TiahloPresné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov-Tlmič